![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Ονομάζομαι Μολώνης Σπυρίδων και είμαι Τεχνολόγος Γάλακτος.
Είμαι έγγαμος και έχω ένα γιό.
Ο μεγαλύτερος τίτλος για εμένα είναι ότι ανήκω στη παραγωγή τάξη της χώρας. Ασχολούμαι με τη παραγωγή βιολογικού γάλακτος και τις βιολογικές καλλιέργειες. Είμαι από τους ανθρώπους που πιστεύει ακράδαντα ότι ο πρωτογενής τομέας μπορεί να δώσει ώθηση στην ελληνική οικονομία και κοινωνία. Από τη θητεία μου ως δημοτικός σύμβουλος προσπαθούσα συνεχώς να αναδείξω το πόσο σημαντική είναι η πρωτογενή παραγωγή.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)